Viral Video: Tayvan'daki Bir Kafede Dolaşan Alpakalar İnternet'i Şaşırttı

Leila

Global Mod
Global Mod
Alpaka, yüksek kaliteli yün veren bir koyun türüdür. Himalayalar'ın eteklerinde, Güney Peru'nun And Dağları'nda, Batı Bolivya'da, Ekvador'da ve Kuzey Şili'de yaşayan Güney Amerika deve kuşu memelisi olarak bilinir. Peki ya Tayvan'da alpakalar içeride dolaşırken çeşitli leziz yiyeceklerin tadını çıkarabileceğiniz bir kafe olduğunu söylesek? Instagram'da dolaşan bir Haberda David & Alpaca adlı bir kafenin içindeki alpakalar görülüyor. Klipte tüylü hayvanların yiyecek çiğnerken ve bir masadan diğerine yürürken görülüyor. Hatta bazıları verandada bile oturuyor. Videoya eklenen notta şunlar yazıyor: “Bu, Tayvan'a yapacağınız bir sonraki ziyaretinizde bu alpaka kafeyi ziyaret etme işaretinizdir! Aşırı sevimlilik garantilidir!!”

Video 1 milyon izlenme sayısına ulaştı. İnsanların tepkisi şöyle:

“Bunu seviyorum! Tayvan'da alpakaların olduğunu bilmiyordum! Bir dahaki sefere şehre geldiğimde burada yiyeceğim!” heyecanlı bir kullanıcıya yazdı. Benzer bir duyguyu yineleyen bir başkası şöyle dedi: “Bu harika. 12 gün sonra orada olacağım. Buraya uğramam lazım!!”
Öyleyse okuyun:Yiyecek ve İçeceklerden Daha Fazlası! Bu Eşsiz Kafede Ayak Banyosu ve Rahatlatıcı Masajlar Alın

“Bunu ziyaret etmek istiyorum! Alpakalar sevimlidir” yorumunu yaptı bir hayvansever. Farklı fikirde olmak isteyen bir kişi şöyle dedi: “Bu aptallığı yasaklayın. “Burası hayvanların yeri değil”

Biri şunu yazdı: “Eğer bir restoranda kokulu köpeklerin yakınlarda olmasını istemiyorsam, onlardan birini de isteyeceğimden emin değilim. Yine de çok tatlılar.” Bir eleştirmen şöyle dedi: “Onları seviyorum ama belki güveç ve çiğ etin etrafında dolaşmıyorumdur? Kimse için pek güvenli değil.”
Öyleyse okuyun:Bu Japon Barında Müşterileri Tokatlayan, Tekmeleyen, Kaldıran Kaslı Kadın Personel Var

David & Alpaca kafesi, Taipei Şehri, Shilin Bölgesi, Guotai Caddesi'nde yer almaktadır. Şirin kafenin çalışma saatleri 11:00 – 21:00 arasıdır. Çağdaş bir havaya sahip rustik bir ortam ve duvarları süsleyen güzel tablolar tıklamaya değer. Yemeklerden bahsetmişken, şanslı ayı, dana eti, domuz eti ve sebzelerle servis edilen çeşitli deniz ürünlerinin yer aldığı güvecin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kafeyi ziyaret etmek ister misiniz? Bize bildirin.