Sonam Kapoor'un İskoçya'daki Zarif Doğum Günü Yemeği Partisine Bir Bakış

Leila

Global Mod
Global Mod
Sonam Kapoor yakın zamanda doğum gününü İskoçya'daki arkadaşları ve ailesiyle kutladı. Yıldız, takipçilerine cömert ama rahat doğum günü partisine bir göz atma fırsatı veren bir derleme makarasını paylaşmak için Instagram'a gitti. Pitoresk kırsal alanın birçok fotoğrafını ve katılımcıların birlikte harika vakit geçirdiği fotoğrafları görebiliyoruz. Sonam ayrıca bir akşam yemeği partisinin konforlu düzenini gösteren birkaç fotoğraf paylaştı. Muhteşem ortam, samimi grup için güzel zamanlar yayıyor gibiydi.
Ayrıca Okuyun: Sonam Kapoor Doyurucu Hint Öğle Yemeğinin Keyfini Çıkarıyor. Yemek Nezaket: Rhea Kapoor

Parti, eski dünyanın cazibesine sahip zarif bir yemek salonunda gerçekleşti. Masa, çok sayıda şamdan ve ışıltılı çatal bıçak takımının çevrelediği taze çiçeklerle güzel bir şekilde kurulmuştu. Bu olayı kutlamak için tavan pembe ve altın renkli balonlarla dolduruldu. Konukların eğlenmesi için canlı müzik düzenlendi. Henüz tam olarak neyle ziyafet çektiklerini bilmiyor olsak da Sonam, doğum günü pastasının fotoğraflarını yayınladı. Çileklerle süslenmiş, yozlaşmış görünümlü bir çikolatalı kekti. Mumları üfledikten sonra (ve hatta belki bir dilek dileyerek) heykelin önünde poz verirken bile görülebiliyordu. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki Haberyu izleyin.

Ayrıca Okuyun: Sonam Kapoor ve Anand Ahuja'nın Oğlu Vayu'nun İlk Doğum Günü'nde Ne Servis Edildi?
Sonam Kapoor, başlıkta samimi bir mesaj yazdı. Şöyle yazdı: “Kalbime en yakın olduğum kişilerle geçirdiğim hafta sonunun güzelliğinden hâlâ sersemlemiş durumdayım… Anand, sen benim tüm kalbimsin ve Vayu ile yaşadığımız anılar benim en değerlilerim. Rhea, en muhteşem sürprizleri planlıyorsun ve ben dünyanın en şanslı kız kardeşi olduğumu biliyorum! Aynı zamanda sevgileriyle beni her zaman şımartan en sevgi dolu ebeveynlere ve kayınvalidelere sahip en şanslı kızım. İskoçya'ya kadar gelip, kahkahalarınız ve planlarınızla doğum günüm için en unutulmaz anıyı yaşattı. Sizi seviyorum, seçilmiş ailem… Sizler en iyisisiniz! daha da özel, hepinize teşekkür ederim, Sevgi ve ışık, Sonam.”

Grubun gezi sırasında keyifle yediği diğer leziz görünümlü yemeklerden bir kesit için burayı tıklayın.
Ayrıca Okuyun: Sonam Kapoor'un Annesi Sunita Kapoor Doğum Gününü Bu Üç Pastayla Kutladı

Toshita Sahni HakkındaToshita kelime oyunu, yolculuk tutkusu, merak ve aliterasyonla beslenir. Bir sonraki yemeğini mutlulukla düşünmediği zamanlarda roman okumayı ve şehirde dolaşmayı seviyor.