Samosa Agarbatti Standı Olarak mı Kullanılıyor? İnsanlar Tuhaf Twitter Gönderisine Tepki Veriyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Samosa, Hindistan’daki en sevilen atıştırmalıklardan biridir. Geleneksel olarak patates püresi, yeşil bezelye ve baharatların lezzetli dolgusu ile doldurulmuş derin yağda kızartılmış yemek zamansızdır. Söylemeye gerek yok, bu sevilen atıştırmalıkla ilgili herhangi bir bilgi veya haber, gurmelerin ilgisini çekecektir. Katılıyor musun? Pekala, samosa’yı seviyorsanız, sosyal medyada paylaşılan samosa hakkında bu oldukça sıra dışı gönderiye göz atmalısınız. Bir Twitter kullanıcısı, içinde samosa bulunan bir yemek mekanından bir görsel paylaştı. Peki, bunda olağandışı olan ne? Resim de gösteriyor agarbattis (tütsü çubuğu) bir masanın üzerinde belli bir mesafede tutulan bir samosaya sıkıştırılmış. Resimde de var biraz jalebis ayrıca bir tepsiye dizilir. Gönderideki metin, “Bir samosa’nın bir stand olarak kullanıldığını gördüm. agarbatti” Oldukça sıradışı, değil mi?

Buradaki gönderiye bir göz atın:

Agarbatti için bir stand olarak kullanılan bir samosa gördüm. . . . . . pic.twitter.com/bN7mYs65MZ

– Shikhar (@ShikharTheBun) 11 Mart 2023
Söylemeye gerek yok, resim sosyal medyada viral oldu. Gönderi şu ana kadar (12 Mart, 17:45 IST) 183.4K görüntülendi ve 4K’dan fazla beğeni aldı. Ayrıca samosa severler yorum bölümünü çeşitli tepkilerle doldurdu. Eylemi destekleyen bir kullanıcı, “Evet, bunu genellikle gün içinde ilk pişirdikleri yemekle yapıyorlar. Tanrılara bir adak olarak.”

Evet, bunu genellikle gün içinde ilk pişirdikleri yemekte yaparlar. Tanrılara bir adak olarak.— Sujay değil (@awfullyfamished) 11 Mart 2023
(Ayrıca Oku: Bekle? Ne?! Bu Soğuk ve Tatlı Samosa Maida’dan Değil Makkhan’dan Yapıldı)

Bir başkası da benzer satırlarda yaşadıklarını paylaşarak, “Hayır, bunu bir meşrep olarak kullanmıyorlar. Hintli esnafın çoğu bunu sabahları dükkanlarında hazırladıkları ilk gıda maddeleriyle yapıyor. Ayrıca tütsü çubuklarının konduğunu da gördüm. bhatura.

Hayır, stand olarak kullanmıyorlar. ?????????

Hintli esnafın çoğu bunu sabahları dükkanlarında hazırladıkları ilk gıda maddeleriyle yapıyor. Bhatura’ya tütsü çubukları konulduğunu da gördüm.— Priyaanka (@Priyank_hahaha) 11 Mart 2023
Bir samosa aşığı şaka yaptı: “Bir samosa meraklısı olarak bu durumu görmek yürek burkan. Onlardan birini kullanabilirdim jalebis

Bir samosa meraklısı olarak, bu durumu görmek yürek burkan ????
Şu jalebilerden birini kullanabilir miydi ????— Janvi♡ (@_Janvi04) 11 Mart 2023
Başka bir yorumda, “Genellikle pooja’da yarım patates stand olarak kullanılır, bu nedenle iç haşlanmış patatesleri daha çekici hale getirmek için kullanmış olabilirler” dedi.

genellikle pooja’da yarım patates stand olarak kullanılır, bu yüzden daha çekici hale getirmek için iç haşlanmış patatesleri kullanmış olabilirler ????????— k♡ (@faisupiee) 11 Mart 2023
Bir kullanıcı ekledi, “Annemin dediği gibi ‘ihtiyaç varsa her şey olur’ agarbatti duruyordu’.”

annemin dediği gibi “ihtiyaç varsa her şey agarbati standı olabilir” ??????????‍
♀
— sn???? | tahtaların geçmesini beklemek ???? (@It_IzWhat_It_Iz) 11 Mart 2023
Bazı kişiler ayrıca “Samoza için adalet” ve “SAMOSA RIP” gibi başlıklar ve hashtag’ler paylaştı.

samosa için adalet – Mahyn. (@heymaheen) 11 Mart 2023
Rip samosa ????????— Omeis (@wtfUmaisss) 11 Mart 2023
Başka bir kullanıcı şöyle açıkladı: “Adamım bunu anlamıyor… canımı yakıyor… Her esnaf ilkini satmadan önce ALLAH’a adak olarak veriyor.”

Adam insanlar bunu anlamıyor .. canımı yakıyor…
Her esnaf ilkini satmadan önce ALLAH’a adak olarak verir— Saul Goodman (@HeizenBerg98) 11 Mart 2023
(Ayrıca Okuyun: Bu Samosa Merkezi Harika Çikolata ve Pizza Samosaları Sunuyor)

Samosa hakkında en az rahatsız olan başka bir kullanıcı, “O siyah wala’yı seviyorum. Jalebi. O samosa beni rahatsız etmedi.”

O siyah wala jalebi’yi seviyorum. O samosadan rahatsız değilim— Atanu Banerjee (@AB110067) 12 Mart 2023
Bir kullanıcı, “Modern sorunlar, modern çözümler gerektirir” diye yazdı.

modern problemler modern çözümler gerektirir— myrenyeager( •̯́ ₃ •̯̀) (@modimydaddy) 11 Mart 2023
Bir kullanıcı, “Samoza’yı agarbatti koku.”

Samosa’ya agarbati kokusu aşılıyor— Jahanzeb Khan (@jahahahahanzeb) 12 Mart 2023
Samosa’nın bu yenilikçi kullanımı hakkında ne düşündüğünüzü bize anlatın.

Günün Öne Çıkan Videosu

Ekmek Pizza Tarifi | Ekmek Pizza Nasıl Yapılır