POV: Pizza Gördüğünüzde! Bir Restoranda Operaya Giren Adam Herkesi Şaşırttı

Leila

Global Mod
Global Mod
Pizza her türlü duyguyu çağrıştırır. Canınız taze peynir dolgulu bir pizza çektiğinde ve sonunda onu gördüğünüzde nasıl hissediyorsunuz? Bu adam bir duygu patlaması yaşadı ve bir restoranın tam ortasında opera söylemeye başladı! Restoranda yemek yiyen diğer insanları şaşırtacak şekilde, adam pizzasını yerken şarkı söylemeye devam etti. Hepsi bir mobil Haberya kaydedildi ve daha sonra internette paylaşıldı. Bu Haberyu, şimdiye kadar yaklaşık 11 bin olumlu oy alan bir Reddit gönderisinde gördük.

Öyleyse oku: Restoran, Eşsiz Adı Sayesinde Viral Oluyor. “Genius,” Say’ın Twitter’ı

Restoran görevlisi masaya yemek servis eder etmez adam bir opera şarkısı söylemeye başlar. Diğer masalardakiler başta başlarlar ama yavaş yavaş performanstan zevk almaya başlarlar. İlgiye aldırış etmeyen adam çatalını ve bıçağını alıp şarkı söylerken pizzasını dilimlemeye başlıyor. Perdesini yükseltip tiz notaya vururken çatal yardımıyla pizza dilimini de yükseltiyor. Rutini daha yüksek bir notla bitirir ve restoran çalışanlarının yanı sıra ziyaretçilerden de bir alkış alır.

Videoyu buradan izleyin:

POV: Bir restoranda Opera şarkıcısısın
TikTokCringe’de u/LeSpatula tarafından
Videodaki restorandakiler kadar internet kullanıcıları da şaşkına döndü. Gönderi binlerce yorum aldı. Bazıları tüm eylemden gerçekten eğlendi.

“Bunu bir Waffle House’da denediğini görmeyi çok isterim.”

“Sonunda bir pizza restoranında çalışmayı mı kastediyorsun?”

“Bu çok güzel. Orada yiyor olsaydım buna bayılırdım.”

“Restorandaki deneyimi daha iyi hale getirdi.”

“Kesinlikle olması gerekenden daha uzun sürdü ama bu sevimli ve insanlar eğlendi. En azından gerçekten bir yeteneği vardı ve İtalyan yemekleriyle alakalıydı, bu yüzden benim için eğlenceliydi.”

Öyleyse oku: “Taylor Swift Olağanüstü Bir Aşçı,” Gigi Hadid Yiyecekleri Açıkladı Swift En İyi Aşçılar

Ancak bazı kişiler bu eylemi kabullenmedi ve şu yorumu yaptı:

“İyi olsa bile, yine de inanılmaz derecede bencilce ve yeteneğiniz olsun ya da olmasın “ME ME ME” diye bağırıyor, sadece oturun ve yiyin.”

“Belki opera sanatçısı olduğum içindir ama ben kendi işime baksaydım ve biri bir restoranın ortasında şarkı söylese, eğlenmek ya da etkilenmekten çok sinirlenirdim. Bir şekilde şarkıcı arkadaşlarımla dışarı çıkabilirim. ve tüm restoran Rigoletto’ya tabi değil, kamera olsun ya da olmasın.”

“Birkaç saniye tolere edebilirdim, sonra tekrar yemeye başlardım.”

“Gerçekten önce yemek yemeyi denemeli. Bu düzeyde bir övgüyü hak etmeyebilir.”

Videonun senaryosu ve önceden planlanıp planlanmadığını bilmiyoruz ama en sevdiğimiz pizzayı görme hissiyle kesinlikle ilişki kurabiliriz. Yapabilir misin?