Pani Puri’yi Rahat Bırakın! Yaşasın Pani Puri Twitter Kullanıcılarını Kızdırdı

Leila

Global Mod
Global Mod
Görünüşe göre insanlar artık pani puri’nin olağan versiyonundan memnun değiller. Günümüzde satıcıların purilere en tuhaf malzemeleri koyduğu ve buna “pani puri” adını verdiği birçok Haberya rastlıyoruz. Kişi, yemeği tanımlayanın puri türü mü yoksa nane yeşili pani mi olduğunu merak etmeye başlar. İki gün önce pani puri dondurmasının hazırlanışını gösteren bir Haber çok eleştiri almıştı. Bu şaşırtıcı değildi: Vanilyalı dondurmayla doldurulmuş ve tatlı şuruplarla doldurulmuş puris, çoğumuzun sevdiği türden “meetha puri” değil. Bugün, başka bir benzer Haber gün ışığına çıktı – bu sefer purilerin siyah bir gazlı içecekle doldurulduğu! Bu “Thums Up pani puri” birkaç kişinin ilgisini çekti, ancak çoğunluk bu fikirden dehşete düşmüş görünüyor.
Ayrıca Oku: “Bu Bir Sonraki Seviye Korku”: İnternet Sosisli Sandviç Turşu Jello Tarifine Tepki Veriyor
Twitter kullanıcısı @MFuturewala geçtiğimiz günlerde bir sokak yemeği satıcısının bu tuhaf yemeği yapıp servis ettiğini gösteren bir Haber yayınladı. “Pani Puri sevenler, işte Thump’s up Pani Puri’yi sunuyoruz … Sevginizi Thumbs down ile gösterin.” Videoda, satıcının gazlı içeceği bir kaseye döktüğünü, baharatları eklediğini ve ardından bu ‘pani’ye (böyle de diyebilir miyiz?) bir puri batırdığını görüyoruz. Yemeğin ne olduğunu kameraya belirten bir kadına eserini sunuyor. Yani bu son trendin şüphesiz kurbanı değildi. Tepkisinin ne olduğunu merak ettiniz mi? Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Pani Puri sevenler Thump’s Up Pani Puri’yi karşınızda…

Sevginizi başparmak aşağı ile gösterin
🤣
🤣
🤣
pic.twitter.com/Gjuo9c4PoE— Muhammed Futurewala (@MFuturewala) 9 Şubat 2023
(Ayrıca Okuyun: Şimdi Bu Kolay İpuçlarıyla Pani Puri’yi Kilo Verme Dostu Hale Getirin)
Evet, doğru duydunuz. “Humko toh bahut badhiya laga (çok beğendim)” dedi. Ancak Twitter kullanıcıları bu konsepte ikna olmaktan çok uzaktı. İşte Thums Up pani puri hakkında düşündükleri:
“Neden insanlar en iyi yiyecekleri deniyorlar?”
“Aman canım benim gözlerimi fırçalamam gerekiyor.”
“Bundan sonra uyuyamazdım (birden çok nedenden dolayı!).”
“Masala kola ile pani puri yemek gibi olur; bana sorarsan o kadar da kötü olmaz.”

Bunu görünce midem bulanıyor
🥲
— Nithya
💖
💫
(@thefilterkapi) 10 Şubat 2023
Hatayı tadın— mohsin ali (@Nicktom19) 10 Şubat 2023
Hayır hayır hayır.. bunu mahvedemezler, lütfen!
😭
— Maggie (@meghu) 9 Şubat 2023
Denemeye değer mi bilmiyorum ..eklediği kırmızı biber gücü onu ilginç kılıyor .. .. burası Mumbai’de mi ?— Mubeena Barafwala (@insanelytedious) 9 Şubat 2023
Bunu 20 yıl önce yaşadım ve yemin ederim harikaydı
🤮
!!!— ImNazish نازش (@nazishrahman) 9 Şubat 2023
Video şu ana kadar 20.6K görüntülendi. Bu yemek hakkında fikriniz nedir? Denemek için cazip olur musun? Yorumlarda bize bildirin.

Günün Öne Çıkan Videosu

Sıcak Toddy Tarifi | Sıcak Toddy Nasıl Yapılır