İzleyin: Hostelde Servis Edilen Unbreakable Paratha’nın Komik Videosu; Bölünmüş İnternet

Leila

Global Mod
Global Mod
Hiçbir şeyin konforu ev yapımı yiyeceklerden daha iyi tanımlayamayacağı konusunda hepimiz hemfikiriz. Sadece hijyenik ve besleyici değil, aynı zamanda tonlarca sevgiyle doludur. Sağlıklı bir kase dal ve jeera pirinci veya tavuk köri ile eşleştirilmiş taze ve sıcak chapatis olsun, bunlar evden uzaktayken en çok özlediğimiz yemekler. Daha önce bir pansiyonda yaşadıysanız, orada sunulan yemeklerin genellikle annelerimizin hazırladığı yemeklerin tadı, kalitesi ve sıcaklığından yoksun olduğunu kabul edeceksiniz. Geçenlerde bir kadın, pansiyonunda servis edilen paratha ile masaya vurduğu komik bir Haber paylaştı. Paratha yenemeyecek kadar sağlam görünüyordu. Birçok hostel sahibi bu Haberyu oldukça ilgili buldu ve komik yorumlar yaptı.

Ayrıca okuyun: Viral Video: Bu Çocuğun Brownie’sini Paylaşacak Havada Değil, İnternet Bölünüyor

Twitter’a yüklenen Haberda kadın, kaldığı pansiyonda sunulan yemeklerin kalitesini gözler önüne seriyor. Bir paratha alır ve onunla defalarca tahta bir masaya vurur. Ancak paratha ne kırılır ne de eğilir. “Koi isko kaise khayega mı? (Bunu birileri nasıl yiyecek)?”

Pansiyon ka khana ???? pic.twitter.com/8FiLCwtZ33— Sakshi Jain • İçerik Stratejisti (@thecontentedge) 16 Şubat 2023
Video paylaşıldığından beri 60.2 binin üzerinde görüntülenme, 746 beğeni ve çok sayıda yorum topladı. Bir pansiyonda yaşamış olan birçok kişi bu komik Haberyla ilgili olabilir.

Bir kişi parathanın dün geceden mi yoksa iki gün önce mi olduğunu sordu.

Raat ka hya 2 din pehle ka?— Sankalp soni (@ironsagesankalp) 17 Şubat 2023
Bunun üzerine Haberyu paylaşan kullanıcı, kahvaltıda servis edildiğini ve klibi çekmeden sadece bir saat önce yapıldığını söyledi.

Kahvaltı hai, 1 ghta phele he bana tha— Sakshi Jain • İçerik Stratejisti (@thecontentedge) 17 Şubat 2023
Başka bir kişi, “Görünüşe göre pansiyonunuz benim aşçımı işe almış” diye şaka yaptı.

Görünüşe göre pansiyonunuz aşçımı işe almış ????— Kapil K Saini (@bakchod_coder) 17 Şubat 2023
Kelime oyunu dolu bir yorumda, bir kullanıcı yemeği “Hammer roti, demir açısından zengin olmalı” olarak tanımladı.

Hammer Roti, demir açısından zengin olmalı ????— Mayank Sehgal (@mayank_sehgal) 17 Şubat 2023
Bir yorumda “Nefsi müdafaa ke liye rakh lo (Nefsi müdafaa için saklayın),” yazıyordu.

Kendini savunma ke liye rakh lo— Elon Mast (@clumsyninja0905) 17 Şubat 2023
Bir kişi, “Pansiyona gitmediğim için kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

Hostele gitmediğim için kendimi şanslı hissediyorum.— Naina Lalwani (@8nainaL) 16 Şubat 2023
Çoğu yorum bölümünde pansiyon günlerini hatırladı. “Ah, eski güzel mühendislik günleri. O zamanlar hayat kolaydı,” diye yorum yaptı bir kullanıcı.

Ah eski güzel mühendislik günleri. O zamanlar hayat kolaydı— ???? (@ilovesunnysky) 17 Şubat 2023
Bu Haber hakkında ne düşünüyorsun? Benzer bir durumda bulundunuz mu? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Günün Öne Çıkan Videosu

Sıcak Toddy Tarifi | Sıcak Toddy Nasıl Yapılır