İzleyin: Ashish Vidyarthi Rasgulla Chai’yi İlk Kez Deneyiyor ve Yorumunu Paylaşıyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Çay saati Hindistan’da özel bir ritüeldir. Aile ve arkadaşların bir araya gelip birbirlerinin hayatlarını yakaladıkları bir dönemdir. Ve çay son derece çok yönlü olduğundan, insanlar bu karışımı denemeyi sever. Kakule, tarçın, zencefil, karanfil ve daha fazlası gibi çok çeşitli tatlarla özelleştirilebilir. Ancak birkaç ay önce, bir sokak satıcısının rasgulla çayı yaptığı bir Haber internette yayıldı. Kulağa ne kadar tuhaf gelse de, bu rasgulla chai Kolkata’dan geliyor. Son zamanlarda, aktör Ashish Vidyarthi’nin bu eşsiz chai türünü ilk kez denediği görüldü.

Ayrıca okuyun: Rasgulla Chai, İnterneti Bölünmüş Bırakan Son Tuhaf Kombinasyon

Ashish Vidyarthi, chai hakkındaki incelemesini paylaşmak için Instagram’a gitti. Videoda Kolkata’daki bir mağazada rasgulla çayı hazırlayan bir adam görüyoruz. Kaynayan çaya ezilmiş zencefil kattığını görebiliriz. Daha sonra kil bir kaptaki bir parça rasgulla üzerine döker. Rasgulla tamamen çaya batırılır ve Vidyarthi’nin kombinasyonun tadını çıkardığı görülür. “Vay be. Bu eşsiz” diyor. Ayrıca “Chumuka Chomok, çok lezzetli” diyor. Bunun çaya batırılmış ekmeğe benzediğini de ekliyor. “Rasgulla chai kabhi kiya kya deneyin?” Habernun başlığını okuyun. Bir göz at:

Ayrıca okuyun: Ashish Vidyarthi’nin Bombay’daki Yemek Maceraları Bizi Salya Akıttı

Video paylaşıldığından beri 343 binin üzerinde görüntülenme, 35,1 bin beğeni ve birkaç yorum topladı. Oyuncu bu rasgulla chai’yi oldukça beğenirken, internet kullanıcıları bundan pek etkilenmedi. Aşağıdaki reaksiyonlardan bazılarına göz atın:

“Kabhi suna nahi rasgulla chai ke barey (Rasgulla chai’yi hiç duymadım).”

“Bhai chai ek gevşeme ha. Isko kharab mat karo (Kardeş çayı bir rahatlamadır. Onu bozma).”

“Efendim, fazla şeker almayın.”

“Maaaaf kardo (beni affet) lütfen.”

“Dünya ka ant nazdik hai (dünyanın sonu yakındır).”

Bu rasgulla chai hakkında ne düşünüyorsun? dener misin? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Günün Öne Çıkan Videosu

Ekmek Pizza Tarifi | Ekmek Pizza Nasıl Yapılır