Floridalı Kadın Yemeğinde Hamam Böceği Buldu, Food Outlet Soruşturmayla Karşı Karşıya

Leila

Global Mod
Global Mod
Kabul edelim, çoğumuz en sevdiğimiz yemekleri silip süpürmek için sebepler ararız. Kabul etmek? En azından biz yapıyoruz. Sevgili annelerimiz bizi evde pişirilmiş besleyici yiyeceklerle beslemek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken, iştahımız bizi en sevdiğimiz restoranlara ve yiyecek satış noktalarına yönlendirir. Peki, ABD’nin Florida eyaletinde meydana gelen bu olay, dışarıda yemek yemeden önce iki kez düşünmenizi sağlayabilir. Haile M Kirkland, bir Facebook gönderisinde, Pensacola’daki Nine Mile Road’da bulunan bir yiyecek satış noktasında tavuğuyla pişmiş bir hamamböceği bulduğunu paylaştı. Bu değil. Müdürün tepkisi inanılmazdı. Haile’ye göre, “daha az umursayabilirdi.” Deneyimini “iğrenç” olarak nitelendiren Haila, yemek satış yerinin “profesyonel olmayan” davranışları nedeniyle seslendi.

(Ayrıca Okuyun: Kadın Air India Uçak İçi Yemekte Taş Buldu, Fotoğraflarını Paylaştı)

Pişmiş hamam böceğinin yer aldığı yemeğinin bir Habersunu paylaşan Haile, “Pensacola’da 9 mil uzaktaki Slim Chickens’ta tavuğuma hamam böceği pişirdi ve yönetici daha az umursayabilirdi. ‘Üzgünüm, ya para iadesi falan istersen gibi’ dedi. Çok iğrenç ve profesyonelce değil.”

(Ayrıca Okuyun: Adam Vistara Uçuş Yemeğinde Hamam Böceği Buldu; Havayolu “Kavrulmuş Zencefil” Diyor)

Haile ayrıca, aynı yemek mekanının mutfağından olduğu iddia edilen bir dizi Haber da ekledi. Kliplerde ayrıca kaplarda, zeminde, fiş noktasında ve etraftaki her yerde hamamböcekleri gösterildi. “Yeni Haberlar mutfaktan bana bir çalışan tarafından gönderildi. Burası harika,” diye ekledi.

Bir göz at:

İnsanlar Haila’nın mutfağı kadar yemeğini de görünce tiksindiler. “Peki şimdi kusmak istiyorum. Bir saat önce orada yedik, ”diye yazdı bir kişi.

Bir diğeri, “Aman Tanrım, bu çok iğrenç” dedi. “Lanet olsun… Onlardan hoşlandım.”

(Ayrıca Okuyun: Adam Trende Samosa İçinde Sarı Kağıt Görüntüsünü Paylaşıyor; IRCTC Tepki Veriyor)

Fox Business tarafından hazırlanan bir rapora göre, İşletme ve Mesleki Düzenleme Departmanı (BBPR) restoranı ziyaret etti ve mağazada yaklaşık 20 ölü hamamböceği tespit ettiği bildirildi.

Günün Öne Çıkan Videosu

Sıcak Toddy Tarifi | Sıcak Toddy Nasıl Yapılır