Dijital İçerik Üreticisi Çıtır Mozzarella Yumurta Tarifini Paylaştı – İnternet “Çok Lezzetli” Diyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Peynire hayır diyecek çok az kişi olabilir. Sonuçta, İtalya'da olmayı hayal ederken bu yapış yapış lezzetin tadını çıkarmaktan kim hoşlanmaz ki? Tüm peynir severler için karşı konulamaz bir haberimiz var. Dijital bir içerik oluşturucu Instagram'da Çıtır Mozzarella Yumurtaları tarifini paylaştı. Pastanın üzerindeki mükemmel krema, değil mi? “Eğer feta yumurta trendini beğendiyseniz, bunu da seveceksiniz, yumurta ve istediğiniz başka şeylerle tepesinde çıtır mozzarella peyniri, anında hazır olan lezzetli bir yemek fikri,” diye yazdı.
Video, kadının orta ateşteki bir tavaya rendelenmiş mozzarella peyniri serpmesiyle başlıyor. Sonra, iki yumurtayı kırıp sarılarını peynir dolu tavaya eklemeden önce peynirin erimesini bekliyor. Ağzınızın suyu akıyor mu? Yemeğin hazır olmasına biraz daha zaman var. Sonraki adımda, kadın birkaç domates dilimi ekliyor ve tavayı bir kapakla kapatıyor. Yumurtalar tercihe göre piştikten sonra kapak kaldırılıyor. Çıtır, altın sarısı dış kısmın bir tarafı katlanıyor ve lezzetli Mozzarella akışkan yumurtalarınız hazır. Afiyet olsun.
Ayrıca Okuyun: Viral Tarif: Bu Aşçının Suşi Takoları İnternetin Sevdiği Benzersiz Bir Füzyon

Ayrıca Okuyun: Domates Halkasında Omlet Nasıl Pişirilir: Viral Tarif Gurmelerin Onayını Kazandı
Yemek düşkünleri tarifle ilgili yorumlar bölümünde tepkilerini dile getirdiler. “Bu fikri çok sevdim.” “Çok lezzetli,” diye bağırdı heyecanlı bir kişi.

“Bu tarifi denemek için gerçekten heyecanlıyım. Yumurtayı severim ama tek başına değil. Peyniri ve domatesi severim, bu yüzden buna bayılacağımı düşünüyorum,” diye açıkladı bir yemek tutkunu.

Bir kişi yemeğin “çok güzel” göründüğünü iddia etti

“Nasıl daha çıtır oluyor?” diye sordu biri.

“En iyisi akışkan yumurtadır” iddiasında bulundu bir kişi.

Tam bu sırada bir gurme, “Biraz pesto ekle, daha da güzel olur.” diye önerdi.

Tarifi biraz değiştiren bir kullanıcı, “Ben de öyle yapacağım ama domates yerine kızarmış mantar ve soğan kullanacağım.” dedi.

Video 15,6 milyondan fazla izlendi. Bunu denemek ister misiniz?