Ayushmann Khurrana’nın Son Tweet’i Gond Katira Falooda İçin İstekleri Ateşliyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Ayushmann Khurrana, yeteneğiyle bizi şaşırtmayı asla bırakmaz. Eşsiz film senaryoları seçmekten, melodik şarkılarıyla bizi etkilemeye kadar, günümüzün en umut verici oyuncularından biri. Aynı zamanda tutkulu bir gurme olduğunu biliyor muydunuz? Evet, Ayushmann çoğunlukla sağlıklı bir diyet uygular, ancak zaman zaman ağız sulandıran ikramların tadını çıkarmaktan da çekinmez. Son zamanlarda Ayushmann, saçmalamaya değer tatlılara olan sevgisini aktaran son hoşgörüsüne bir göz attı. Hayır, her zamanki tatlı muamelesi değildi. Twitter’da bir fotoğraf paylaşarak, “Gond kateera supremacy” yazdı. Görkemli bir gond katira falooda gibi görünüyordu. Gond katira’yı, özlü falooda sev’i ve biraz kulfi’yi görebildik.

İyi kateera üstünlüğü. >> pic.twitter.com/WGC4yaWzLc— Ayushmann Khurrana (@ayushmannk) 15 Nisan 2023
Gönderiye tepki gösteren bir kullanıcı, “Yaz aur falooda harika bir kombinasyon…..yammmm” dedi.

Yaz aur falooda harika kombinasyon…..yammmm ????— Shabnam Parveen (@Shabnam22559099) 15 Nisan 2023
Bir kişi “Bu neden Falooda’ya benziyor?” diye sordu.

Bu neden Falooda’ya benziyor?— Abhipsit Niranjan (@callmedesiro) 15 Nisan 2023
Birisi, “Kuch der pehle sach me yahi khaane ka man tha (Birkaç dakika önce tam olarak bu yemeği can atıyordu)” diye yazdı.

Kuch der pehle sach me yahi khaane ka man tha— sukoon (@DivineGuided) 15 Nisan 2023
“Mera’nın favorisi! galat baat hai yeh mujhe bhi khaana hai mujhe meri nani ka memleketi yaad aa gya (Favorim! Bu haksızlık! Şimdi nanimin memleketini özlemeye başladım),” başka bir yorum okudu.

Mera’nın favorisi ???????????????? galat baat hai yeh mujhe bhi khaana hai mujhe meri nani ka memleketi yaad aa gya— ???????? (@mygardenoflily) 15 Nisan 2023
Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Faaluda kha rhe ho bhai (Yeme falooda, bhai)

Faaluda kha rhe ho bhai— Mukhtar Hussain (@Mukhtar201112) 15 Nisan 2023
Kabul edelim, Ayushmann Khurrana’nın tatlı olan her şeye karşı yumuşak bir köşesi var. Bir keresinde sosyal medyada malpua’ya olan sevgisini gösteren bir Haber paylaşmıştı. Klipte Ayushmann’ı masanın üzerinde duran yemek kabına doğru yürürken görebilirsiniz. Kabı açar ve lezzetli malpuayı ortaya çıkarır. Altyazı için, “Malpua aşkına ve Luv (Ranjan) aşkına efendim” dedi.

Bundan önce Ayushmann Khurrana, Twitter’da görkemli bir geleneksel Odia tatlısına adanmış başka bir gönderi yayınladı. dolu bir kutuydu chena poda. Temelde Odisha’dan klasik bir peynir tatlısı. “karanlık tarafı chena poda Ayushmann, altyazıda, benim karanlık tarafımı başarılı bir şekilde seyreltiyor.

Chena poda’nın karanlık tarafı, benim karanlık tarafımı başarılı bir şekilde sulandırıyor. pic.twitter.com/5gk6rIwktA— Ayushmann Khurrana (@ayushmannk) 15 Şubat 2023
Kaçınız Ayushmann Khurrana gibi sert tatlı aşıklarsınız?