Arjun Kapoor Türk Yumurtasının Keyfini Çıkarıyor – İşte Sizin İçin Kolay Bir Tarif

Leila

Global Mod
Global Mod
Yumurta şüphesiz bildiğimiz en çok yönlü gıdadır. Onları kaynatabilir, kızartabilir veya omlet yapabilirsiniz ve her seferinde lezzetli olurlar. Yumurta, yapmak için minimum malzeme ve beceri gerektirdiğinden, çoğu kişi için kahvaltıya giden yoldur. Yumurtanın kendine özgü dokusu ve tadı, yumurta köri, yumurta biryani, yumurta kızarmış pilav ve erişte dahil olmak üzere çeşitli yemeklerde kullanılır. Pekala, konu beslenme ve çok yönlülük olduğunda yumurtaların kral olduğunu kabul edelim. Ve aktör Arjun Kapoor’un bile bunu kabul edeceğini düşünüyoruz çünkü son zamanlarda dudak şapırdatan bir yumurta yemeği yedi. Instagram Hikayesinde bir tabak Türk yumurtası fotoğrafı paylaştı ve “Türk yumurtası kazanır!!!” yazdı. Bir göz at:

Ayrıca okuyun: Arjun Kapoor’un Pazar Aleminde Delhi’den Gelen Bu Popüler Yemek – Resme Bakın

Şimdi, yumurta yapmanın birden fazla yöntemini biliyor olsanız da, Türk yumurtasının nasıl hazırlandığını öğrenelim. Türk yumurtası yapmaya başlamak için aşağıda listelenen malzemeleri düzenleyin.

yumurta – 2

Ev yapımı yoğurt – ½ su bardağı

Sarımsak – 1 diş

İnce kıyılmış kişniş yaprakları – 1 yemek kaşığı

ezilmiş nane yaprakları – 1 yemek kaşığı

Sirke – 1 yemek kaşığı

Tereyağı – 1 yemek kaşığı

Zeytinyağı – 1 yemek kaşığı

Kırmızı biber gevreği

tatmak için tuz

Her şey mutfak levhasında olduğunda, aşağıdaki adımları izleyin.

Adım – 1 1 bardak lor alarak ve bir tülbentle suyunu süzerek biraz Yunan yoğurdu hazırlayın. Loru bezin içine koyun ve sıkıca bağlayın. Şimdi yarım bardak yoğurt alın ve üzerine biraz doğranmış sarımsak, otlar ve tuz ekleyin. Kenarda tut.

Adım – 2 Biraz sirkeyi kaynar suda karıştırın ve haşlanmış yumurta yapmak için kullanın.

Adım – 3 Zeytinyağı ve tereyağını bir tavada ısıtın ve ardından yarım doğranmış sarımsak ve pul biberi ekleyin. Tereyağı biber pullarının tatları ve rengi ile aşılanana kadar pişirin.

Adım – 4 Bir kaseyi yoğurt karışımıyla doldurun ve ardından haşlanmış yumurtaları ekleyin. Ayrıca yumurtaların üzerine tereyağlı sosu gezdirin. Biraz tuz ve pul biberle doldurun.

Günün Öne Çıkan Videosu

Ekmek Pizza Tarifi | Ekmek Pizza Nasıl Yapılır